مجمع سالانه پتروشیمی کازرون برگزار شد

  • دوشنبه ۱۶ اردیبهشت ۱۳۹۸
  • 1553
مجمع عمومي عادي سالانه صاحبان سهام شركت پتروشيمي کازرون (سهامي عام)  براي سال مالي منتهي به 29/12/1397 با حضور اکثریت سهامداران ، اعضاء هیات مدیره و مدیرعامل شرکت، حسابرس و بازرس قانونی برگزار شد

در این جلسه که صبح امروز با حضور بیش از  85 درصد از سهامداران و یا نمایندگان قانونی آنها برگزار شد، سهامداران صورت‌های مالی منتهی به 1397 را تصویب کردند.
اسماعیل محمودی ، مدیرعامل پتروشیمی کازرون، در ارائه گزارشی از عملکرد شرکت به حاضرین در مجمع گفت:مجوزهای لازم جهت انشعاب آب و برق اخذ و اقدامات لازم جهت تامین سرمایه برای اجریی شدن طرح در حال انجام می باشد که عملیات اجرایی آن به پایان رسیده است .           

محمودی همچنین با ارائه گزارشی از اقدامات صورت گرفته توسط هیئت مدیره در پتروشیمی کازرون  گفت: با توجه به مصوبات اجرای طرح پلی اتیلن سبک (LDPE ) و پلی اتیلن سنگین ( HDPE ) و همچنین عدم نقدینگی لازم طرح های کوچک زود بازده نیز در راستای تکمیل زنجیره تولید با هدف تامین سرمایه برای طرح اصلی در حال بررسی می باشد .

در پایان این مجمع پس از استماع گزارش حسابرس و بازرس قانونی در خصوص عملکرد سال مالی متنهی به 29/12/1397 ، صورت‌های مالی متنهی به سال 97 ، انتخاب اعضاء حقوقی هیات مدیره  مورد تصویب حاضرین در مجمع قرار گرفت.