معارفه مدیران عامل شرکت های تابعه

  • دوشنبه ۰۳ خرداد ۱۴۰۰
  • 869

مدیرعامل شرکت گروه پتروشیمی سرمایه گذاری ایرانیان صبح امروز در نشستی سرپرستان جدید طرح های پترو پرک پویا، اتیلن پروپیلن دی ان مونومر کرمانشاه و اتیلن پروپیلن دی ان مونومر کرمانشاه را معارفه کرد.

در این نشست تورج سید ارونقی به عنوان سرپرست طرح پترو پرک پویا، مهندس رضا دلشادی به عنوان سرپرست طرح اتیلن پروپیلن دی ان مونومر کرمانشاه و مهندس ساعتچیان سرپرست طرح اتیلن اکساید کرمانشاه معرفی شدند.

 در ادامه نشست مدیرعامل شرکت پترول ضمن تشکر از تلاش ها و ایفای نقش کلیدی همه مدیران در تعالی و رشد این شرکت ، تصریح کرد: نگاه پترول به زیر مجموعه شرکت های تابعه همواره یک نگاه حاکمیتی منطبق بر قانون تجارت بوده و تمام تلاش خود را برای کمک به این شرکت ها در مسیر رسیدن به اهداف تعیین شده به کار گرفته است و در این نگاه سه اصل هم راستا بودن با اهداف و چشم انداز پترول ، پشتیبانی و مانع زدایی و نظارت بر ارزیابی های کلان در راستا با اهداف تعیین شده را مد نظر قرار داده و خواهد داد .

وی افزود: انتظار می رود در چارچوب ارائه طرح های جدید ، هم افزایی بیش تر با گروه هم راستا با اهداف و چشم انداز پترول شاهد پیشرفت و بهره برداری رسیدن طرح ها باشیم

مدیرعامل شرکت گروه پتروشیمی سرمایه گذاری ایرانیان، مهندس ارونقی  سرپرست طرح پترو پرک پویا را یک مدیر ارزشی و با سابقه فعالیت در صنعت پتروشیمی معرفی کرد و خاطر نشان ساخت که شرکت پترو پرک پویا با مدیریت وی مسیر ترقی و پیشرفت را با سرعت بیشتر از گذشته طی خواهد کرد.

وی همچنین مهندس دلشادی سرپرست طرح اتیلن پروپیلن دی ان مونومر کرمانشاه را از مدیران با تفکر سیستمی نظام مند و منطبق با سیستم های مدیریتی با عملکرد خوب برشمرد.

در ادامه مهندس اشرف زاده از مهندس ساعتچیان سرپرست طرح اتیلن اکساید کرمانشاه بعنوان یک مهندس واقعی در عملکرد بسیار مطلوب در صنعت پترویمی یاد کرد .

نایب رییس پترول ابراز امیدواری کرد با کوشش،  همدلی و تشریک مساعی مدیران و کارکنان ، مسیر ترقی و تعالی بهتر از گذشته پیموده و در ادامه مسیر با کمک هم این گروه بزرگ در راه رسیدن به اهداف و خواسته های ذینفعان و سهامداران شرکت گام بردارد.