مدیر عامل پترول روز جهانی کار و کارگر، روز عزت و سرافرازی و شرافت و کرامت انسانی را به تمام همکاران تلاشگر در این صنعت را تبریک و تهنیت گفت.

  • شنبه ۱۱ اردیبهشت ۱۴۰۰
  • 224

مدیرعامل پترول طی پیامی روز کارگر را تبریک گفت 

در متن پیام آمده است :

کارگران، پیشگامان نشاط آفرین اقتصادند و معتقدیم اقتصاد کشور مرهون تلاش بخش تولید است و رمز عمل به توليد ملي نيز كه همواره مورد تاكيد مقام معظم رهبري است ، نهفته در همت کارگران عزیز و خدوم است.

شرکت پترول نيزبا تاسی از پیام روشنگرانه رهبر فرزانه انقلاب در نامگذاری سال 1400 به عنوان سال " تولید؛ پشتیبانی‌ها، مانع‌زدایی‌ها"؛ به پشتوانه اراده پولادین ومتفكرانه کارگران متعهد و همت جهادی آنها

افتخار همکاری با  بهترین فرزندان این مرز و بوم را در کارنامه زرین خود دارد و همیشه به داشتن نیروهای متدین و توانمند خود می بالد و قدردان زحمات شبانه روزی این عزیزان است. اینجانب نیز فرصت را مغتنم شمرده و فرارسیدن روز جهانی کارگر را به همکاران ارجمند و خانواده گرامی آنان تبریک و تهنیت عرض می کنم و برای یکایک آنان عزت روز افزون از درگاه خداوند بزرگ مسئلت نمایم."

بخوبی آگاهیم؛ چرخ صنعت در دوران سخت کرونا و تحریم با دست توانای شما به چرخش در آمد و حیات پر توفیق و دستاوردهای بزرگ این صنعت بیش از پیش وامدار کار و سختکوشی شماست.

فرصت را مغتنم شمرده با آرزوی قبولی طاعات و عبادات همه همکاران در ماه قران و رحمت الهی، هفته و روز کارگر را به یکایک شما عزیزان شادباش می گویم و با تمسک به پیام آور بزرگ اسلام، حضرت ختمی مرتبت(ص) بر دست هایتان بوسه می زنم، بازوانتان را به گرمی می فشارم،عرق پیشانی­تان را پاس می دارم  و از ژرف نای وجودم خسته نباشید می گویم.

اندیشه تان پر ایده، بازوانتان پر توان و دست هایتان پر برکت باد

رسول اشرف زاده

نایب رییس هیات مدیره و مدیرعامل