پیام تبریک مدیرعامل به مناسبت فرارسیدن ،سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی

  • شنبه ۱۳ بهمن ۱۳۹۷
  • 707
مهندس رسول اشرف زاده ، نایب رییس هیات مدیره و مدیرعامل شرکت سرمایه گذاری ایرانیان طی پیامی فرارسیدن چهلمین سالگرد انقلاب شکوهمند اسلامی را به کارکنان و سهامداران شرکت تبریک گفت.

در متن این پیام آمده است:

ایام الله دهه فجر یادآور روزهای بی مثال و فراموش ناشدنی تاریخ پرافتخارِ سرزمین دلیران، ایران زمین است.

بهمن،ماه شور، شکوه و پیروزی انقلابی است که بشارت آزادی و آزادگی داشت، انقلابی که با رهبری بیدار حسین زمانش، حضرت امام خمینی (ره) و راستی، پاکی و انسجام مردان و زنانی از جنس نور و شعور به ثمر نشست و تمثیلی از قیام عاشورایی را رقم زد.

امروز میهن پهناورمان در سایه این انقلاب اصیل وبی بدیل که خاستگاه ارزش هاي اسلامي، آرمان های مقدس و آموزه های دینی است توانسته همواره بر عزت، اصالت و اقتدار خود بیافزاید و با ایمان راستین و اراده ای پولادین از عرصه های صعب و طوفان های سهمگین گذر کرده و تنومند و استوار قد علم نماید.

بر همه ماست که با حفظ این میراث گرانبها، خون شهدا و امام شهدا (ره) را پاس داشته بوده و با عزمی جزم و ایمانی والا و توکل بر منبع لایزال الهی در مسیر پیشرفت، توسعه و بالندگی میهن اسلامی گام برداشته و رسالت خود را در قبال شکوفایی نظام مقدس جمهوری اسلامی  به انجام  رسانیم.

اینجانب ضمن گرامیداشت این حماسه بزرگ و پاسداشت یاد و خاطره بنیانگذار کبیر انقلاب و رشادت های شهدای وطن، فرا رسیدن چهلمین سالگرد عزت ایران اسلامی و  دستیابی به اهداف عالیه نظام مقدس جمهوری اسلامی را در سایه همدلی و وفاق خواستارم و با تکیه بر دانش کارشناسان متخصص خود با شتاب در مسیر رشد و توسعه گام بر خواهیم داشست .