• بازدید آقای ربیعی مدیرعامل هلدینگ خلیج فارس به همراه مهندس اشرف زاده مدیرعامل شرکت گروه پتروشیمی سرمایه گذاری ایرانیان از شركت كود شيميائي اوره لردگان
    بازدید آقای ربیعی مدیرعامل هلدینگ خلیج فارس به همراه مهندس اشرف زاده مدیرعامل شرکت گروه پتروشیمی سرمایه گذاری ایرانیان از شركت كود شيميائي اوره لردگان
  • none
    none
    none
  • مراسم تکریم و معارفه مدیرعامل جدید شرکت گروه پتروشیمی سرمایه گذاری ایرانیان مهندس رسول اشرف زاده
    مهندس اشرف زاده
صفحه اصلی > اخبار نفت و پتروشیمی 


  چاپ        ارسال به دوست

برگزاري مجمع عمومي عادي ساليانه شركت گروه پتروشيمي سرمايه گذاري ايرانيان

برگزاري مجمع عمومي عادي ساليانه شركت گروه پتروشيمي سرمايه گذاري ايرانيان

مجمع عمومی عادی سالیانه شرکت گروه پتروشیمی سرمایه گذاری ایرانیان با حضور حداکثری سهامداران چهارشنبه مورخ 14/06/1397 در محل پژوهشگاه صنعت نفت تشکیل شد.

 مهندس اشرف زاده مدیر عامل شرکت گروه پتروشیمی سرمایه گذاری ایرانیان به سهامداران و حاضرین در مجمع این نوید را دادند که با به بهره برداری رسیدن طرحهای این شرکت در آینده نزدیک، مسیررشد و شکوفایی این شرکت شتاب خواهد گرفت.

مدیریت شرکت، با تاکید بر سیاست های کلان شرکت در راستای تکمیل زنجیره ارزش، هدف شرکت را جلوگیری از خام فروشی، ارز آوری و ایجاد اشتغال اعلام نمودند. مدیر عامل با بیان اینکه با هدف تغییر در ساختار سازمانی و چابک کردن ساختار و استفاده از نیروی متخصص جوان و بومی پا به عرصه گذاشته. اهداف مدیریتی این سازمان را اینچنین شرح دادند:

·       اصلاح سبد سهام شرکت

·       سرعت بخشیدن به روند تکمیل و به بهره برداری رساندن طرح ها

·       پیش فروش محصولات با هدف تامین منابع ارزی و رشد اقتصادی

·       استفاده از نیروی جوان و متخصص

·       توسعه پروژه های پایین دستی برای ایجاد تنوع محصول

در ادامه وبا رسمیت یافتن جلسه مجمع وبا قرائت گزارش عملکرد هیات مدیره وهمچنین گزارش حسابرس و بازرس قانونی ،با رای و نظر مجمع‌ صورتهای مالی تصویب شده ومقرر گردید از محل سود سال جاری شرکت اصلی نسبت به  پرداخت سود به مبلغ 12 ریال به ازای هر سهم اقدام شود.

در پایان مهندس اشرف زاده مدیرعامل و آقای بروفرد مدیریت مالی و سرمایه گذاری شرکت گروه پتروشیمی سرمایه گذاری ایرانیان با حضور در نشست خبری به سوالات خبر نگاران پاسخ گفتند.

مدیر عامل شرکت گروه پتروشیمی سرمایه گذاری ایرانیان "پترول"در این نشست خبر داد: دو طرح پتروشیمی ایلام و لردگان با وجود شرایط تحریم تا پایان سال افتتاح میشوند.

رسول اشرف زاده با بیان اینکه پترول در حال حاضر پنج طرح به ارزش 4.5میلیارد دلار را در دست دارد گفت: طرح های پتروشیمی ایلام و اوره آمونیاک لردگان به دلیل درصد بالای پیشرفت در اولویت قرار دارند.

وی با اشاره به شرایط تامین تجهیزات خارجی و تحریم ها گفت:تحریم ها برای ما محدودیت ایجاد میکند اما باعث شکوفایی استعدادها میشود. از این رو با استفاده از روشهای خاصی که برای خرید و جا به جایی تجهیزات انجام میشود، خرید و انتقال تجهیزات تکنولوژیک این طرح ها مانند دو کمپرسور کاملا حساس با موفقیت به اتمام رسیده است. این کمپرسورها طی دو ماه به بندر عباس رسیده­اند و قلب تپنده پتروشیمی لردگان خواهند بود.

 

اشرف زاده ادامه داد: برای طرح های ایلام و لردگان هیچ مشکلی برای تامین تجهیزات نداریم.

 

 


١٦:٢٠ - چهارشنبه ١٤ شهريور ١٣٩٧    /    شماره : ٤٨    /    تعداد نمایش : ١٠٤٤


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: