قیمت‌های سنگین در صنایع بالادستی و همچنین تقاضای مناسب از سوی چندین مقصد صادراتی از جمله دلایل اصلی افزایش‌های اخیر برشمرده شده‌اند
تجدید روند افزایشی در بازار پلی اتیلن ترفتالات چین
پتروتحلیل- بازار پلی اتیلن ترفتالات چین بعد از پیگیری روندی ثابت در سه هفته‌ی گذشته، شاهد دور جدیدی از افزایش‌ها بوده است.
 ١٢:٢٦ - سه شنبه ٢١ آذر ١٣٩٦ - نظرات : ٠متن کامل >>
تولید اوره و آمونیاک فاز سوم پتروشیمی پردیس آغاز شد
مدیرعامل شرکت پتروشیمی پردیس از تولید اوره و آمونیاک فاز سوم پتروشیمی پردیس خبر داد و گفت: طرح مطالعاتی شرکت برای تولید محصولات پایین دستی نیز درحال انجام است.
 ١١:٥٢ - دوشنبه ٢٩ آبان ١٣٩٦ - نظرات : ٠متن کامل >>
ثبت رکورد جدید تولید در پتروشیمی خراسان
مدیرعامل شرکت پتروشیمی خراسان با اشاره به افزایش تولید اوره و کریستال ملامین در این مجتمع، اعلام کرد: در هفت ماه نخست امسال تولید اوره و کریستال ملامین حدود ۲۲۰ هزار تن و بیش از ظرفیت اسمی بوده است.
 ١١:٠١ - دوشنبه ٢٩ آبان ١٣٩٦ - نظرات : ٠متن کامل >>
عضو کمیسیون انرژی مجلس:
مجلس از جذب سرمایه در صنعت پتروشیمی حمایت می‌کند
عضو کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی با بیان این‌که مجلس با تقویت بخش نظارتی خود می‌تواند مشکلات جذب سرمایه را در صنعت پتروشیمی برطرف کند، گفت: مجلس برای کمک به جذب سرمایه در صنعت پتروشیمی آمادگی دارد.
 ٠٩:٥٠ - دوشنبه ٢٩ آبان ١٣٩٦ - نظرات : ٠متن کامل >>
فروش 2 میلیون بشکه نفت خام بصره توسط SOMO در 2 ماه اخیر
فروش 2 میلیون بشکه نفت خام بصره توسط SOMO در 2 ماه اخیر
SOMO در ماه گذشته ۲ میلیون بشکه از هر کدام از نفت خام های سبک و سنگین بصره جهت بارگیری در ماه اوت به مقصد آسیا و اقیانوسیه را از طریق مزایده در DME فروخت.
 ١٠:٢٣ - شنبه ٧ مرداد ١٣٩٦ - نظرات : ٠متن کامل >>
اولین محموله MDI پتروشیمی کارون معامله شد
اولین محموله MDI پتروشیمی کارون معامله شد
با توجه به نیاز و درخواست های مکرر مشتریان پتروشیمی کارون تاپایان شهریور ماه علاوه بر ارائه محصول در بورس بطور مستقیم نیز فروش این کالا را انجام می دهد.
 ٠٩:٥٥ - شنبه ٧ مرداد ١٣٩٦ - نظرات : ٠متن کامل >>