• بازدید آقای اشرف زاده از پتروشيمي ايلام 97/07/10
    برای مشاهده سایر تصاویر به صفحه ما در اینستاگرام مراجعه نمایید
  • بازديد آقاي اشرف زاده از نمايشگاه ايران پلاست
    برای مشاهده سایر تصاویر به صفحه ما در اینستاگرام مراجعه نمایید
  • بازدید آقای ربیعی مدیرعامل هلدینگ خلیج فارس به همراه آقای اشرف زاده از شركت كود شيميائي اوره لردگان
  • مراسم تکریم و معارفه مدیرعامل جدید شرکت گروه پتروشیمی سرمایه گذاری ایرانیان مهندس رسول اشرف زاده
    مهندس اشرف زاده
صفحه اصلی > درباره ما > پیام هیئت مدیره 


هیأت­‌مدیره شرکت معتقد است که امانت­ دار سهامداران محترم بوده و وظیفه خود می­‌داند که از هیچ کوشش و تلاشی دریغ نورزیده و در راستای تحقق این هدف و به منظور ادامة روند پویایی و موفقیت شرکت، در سال مالی مورد گزارش در جهت پیگیری طرح‌‏های در دست اجرای شرکت‏‌های تابعه، اصلاحات اساسی و متنوع ‏سازی پرتفوی و افزودن حجم سرمایه­‌گذاری ­ها و استفادة بهینه از موقعیت‌های بازار سرمایه و هم­چنین بازار گردانی سهام گروه، اقدامات اساسی لازم را به­ عمل‌ آورده و برنامه‌ریزی‌­های خود را براساس رضایت‌­مندی، حفظ و ارتقای منافع و ثروت سهامداران بنا نهد. گزارش حاضر در برگیرندة اهم فعالیت­‌های شرکت در جهت نیل به اهداف و استراتژی­‌های مصوب در قالب سند راهبردی مصوب هیأت­‌مدیرة  شرکت می‌‏باشد.

 هیأت­‌مدیره شرکت معتقد است تمامی افتخارات و موفقیت­‌های کسب شده در سایة حمایت بی­‌دریغ و به پشتوانة سهامداران محترم حاصل شده­‌است. تعامل مطلوب و بیان انتقادات سازندة شما سهامداران محترم مطمئناً چراغ راه موفقیت هرچه بیشتر ما در آینده خواهد بود. در این راستا، نظرات سازنده و رهنمودهای شما عزیزان را ارج نهاده و آن را بستری مناسب جهت بهبود فرآیندهای تصمیم‌­گیری و برنامه­‌ریزی خود می‌دانیم.

در آخر لازم می­دانیم از تمامی سهامداران محترمی که در این مجمع حضور به هم رسانده­‌اند صمیمانه تشکر و قدردانی نماییم. مدیریت شرکت طبق رسالت و وظایف خود در هر زمان با افتخار، پذیرا و پاسخ­گوی سهامداران محترم بوده و مقدم شما عزیزان را که بدون شک موجب خیر و برکت و دلگرمی می­‌باشد، گرامی می­دارد.