• جلسه تکریم از جناب آقای یوسفی و معارفه جناب آقای شفیعی مدیر عامل جدید شرکت توسعه صنایع پایین دستی پتروایرانیان
    برای مشاهده سایر تصاویر به صفحه ما در اینستاگرام مراجعه نمایید
  • آگهي پرداخت سود سهام شركت گروه پتروشيمي سرمايه گذاري ايرانيان
  • بازدید آقای ربیعی مدیرعامل هلدینگ خلیج فارس به همراه آقای اشرف زاده از شركت كود شيميائي اوره لردگان
  • مراسم تکریم و معارفه مدیرعامل جدید شرکت گروه پتروشیمی سرمایه گذاری ایرانیان مهندس رسول اشرف زاده
    مهندس اشرف زاده
صفحه اصلی > اخبار نفت و پتروشیمی 


  چاپ        ارسال به دوست

بازديد آقاي اشرف زاده از شرکت پتروشیمی ایلام

بازديد آقاي اشرف زاده از شرکت پتروشیمی ایلام

 

آقای اشرف زاده:

تمام اركان نفت منتظر موفقیت پتروشیمی ایلام هستند/ همه با هم هستیم

      مدير عامل شركت گروه پتروشيمي سرمايه‌گذاري ايرانيان ضمن تقدیر از زحمات مدیران ، پیمانکاران و دست اندر کاران پروژه گوگردزدايي و الفين پتروشیمی گفت: اقدامات بسيار ارزشمندي در پتروشيمي ايلام انجام شده و تمام اركان نفت و  پتروشيمي در كشور منتطر موفقيت پتروشيمي ايلام هستند.

 رسول اشرف زاده با بيان اينكه " همه با هم هستيم" و براي بهره‌برداري از پروژه‌هاي الفين و شيرين‌سازي همدل و هم‌‌قسم شده ايم، اظهار داشت:تمام تلاش‌ها بر اين مبناست استان ايلام در توسعه به آن جايگاهي كه لياقت آن را دارد دست پيدا كند.

 مدیر عامل شرکت سرمايه‌گذاري ایرانیان بر شتاب‌بخشی در تكميل پروژه" پلي پروپيلن" و دو پروژه الفین و شیرین سازی تاکید کرد و گفت:بنای ما بر راه اندازی فاز دو پتروشیمی ایلام ظرف سال جاری و تا دهه مبارك فجر است.

 آقای اشرف زاده گفت: سیاست گروه سرمایه‌گذاری این است که تمام مدیران در پتروشیمی بومی شوند اما انجام این پروسه زمانبر است .

 رسول اشرف‌زاده؛ مدير عامل شركت گروه پتروشيمي سرمايه‌گذاري ايرانیان، آقای نجفي ؛ رئيس هيات مديره پتروشيمي ايلام و آقای تقي‌پور مديرعامل صبح روز سه شنبه دهم مهردر بدو ورود به استان با آقای قاسم سليماني دشتكي استاندار ايلام ديدار نمودند.

 سلیمانی دشتکی در ادامه بر روند تسریع در پروژه PP و راه اندازی دو پرژه الفين و SRU پتروشیمی تاکید کرد و گفت: مسائل و مشکلات پتروشیمی ايلام در شورای نظارتی استان بررسی  و مقرر شد مباحث پتروشیمی در فضايي آرام و به دور از حاشيه مطرح شود تا در روند پروژه ها مخصوصا دو پروژه مهم الفین و شیرین سازی شتاب بيشتري ایجاد شود .

 قاسم سليماني دشتكي استاندار ايلام اظهار اميدواري كرد:پروژه هاي الفين و شيرين سازي تا پايان سال جاری بهره برداري شوند.

 پس از ديدار با استاندار ايلام، بازديد از پروژه‌هاي SRU  و الفين در دستور كار قرار گرفت و از تمام بخش هاي اين پروژه‌ها بازديد بعمل‌امد.

 به گزارش روابط عمومي پتروشيمي ايلام اين دو پروژه هم اكنون مراحل پاياني نصب و راه اندازي قطعات و تجهيزات را سپري مي‌كنند و اميد براي راه اندازي اين پروژه ها در چهره‌ي سرمایه‌گذاران، كارفرما ، پيمانكار و كارگران اين پروژه‌ها مشهود است.

 آقای شاپور تقي‌پور مديرعامل پتروشيمي ايلام با بيان اينكه منابع مالي و ريالي اين پروژه تامين و در اختيار پيمانكاران قرار گرفته است افزود:12 محمولهSRU  در گمرك هستند و با رفع مشكلات حمل و نقل تا 10 روز آينده وارد مجتمع خواهند شد.

 مديرعامل پتروشيمي ايلام با بيان اينكه حدود 4 ميليون نفر ساعت كار بدون حادثه در واحد شيرين سازي ثبت شده كه يك ركورد محسوب مي‌شود، ادامه داد:سيستم‌هاي ايمني و آتش‌نشاني و سيستم كنترل نيز نهايي شده و اقدامات ارزنده و مثبتي توسط گروه راه‌اندازي و بهره برداري انجام شده است.

 تقي پور با بيان اينكه در پروژه شيرين‌سازي با مشكل و تاخير خاصي مواجه نيستيم و مشاركت نيروهاي بومي ايلام بسيار مثبت بوده افزود:تيم راه‌اندازي متشكل از فرزندان استان و گروه راه‌اندازي تا پايان آبان ماه اين پروژه را تحويل خواهند داد.

 در ادامه نشست همچنين موانع پروژه الفين با حضور پيمانكار و مديران آن مورد بررسي قرار گرفت و بر رفع مشكلات پروژه و بهره برداري تا دهه مبارك فجر سال جاري تاكيد شد.

 آقای تقي پور مديرعامل شركت پتروشيمي ايلام با بيان اينكه پروژه الفين 96 درصد پيشرفت فيزيكي دارد افزود: اين پروژه تا دهه مبارك فجر به بهره‌برداري مي رسد.

 


١٦:٠٠ - چهارشنبه ١١ مهر ١٣٩٧    /    شماره : ٤٦    /    تعداد نمایش : ٦٨٥


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: